Poradíme Vám?

Nemecko - Operátor výroby

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lahr, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14,78 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s našou partnerskou nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme 15 zamestnancov do výroby kovových komponentov (prevádzka stroja, kontrola kvality, balenie, montáž atď.) s možným nástupom ihneď.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
-obsluha, ovládanie výrobných strojov
- kontrola komponentov
- balenie komponentov
- montáž komponentov

Plat: 14,78 eur (max. 15,eur) brutto/hodina
Pracuje sa na 2- a 3-smeny
Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
Auto výhodou, ale nie podmienkou
Ubytovanie: zabezpečené, hradené zamestnávateľom

- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- zabezpečené a hradené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nemecká personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v produkcii, vo výrobe

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Tel.: +421948355540
E-mail: poslať životopis
ID: 4165002  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 14,78 EUR/hod.