Rakúsko - Omietkár - Murár - Fasádnik 2400 - 2500€ netto - nebojte sa vycestovať, doklady na hranice dostanete od zamestnávateľa.

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 400 EUR/mesiacmzda v čistom mesačne cca 2400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých klientov v Rakúsku, Nemecku a Holandsku aktuálne hľadáme skúsených omietkárov (aj partie), ktorí sa dohovoria po nemecky alebo anglicky (Holandsko) a majú dobrú prax pri práci na stavbách a to hlavne s interiérovými ale aj fasádnymi omietkami.

Ide o prácu na rakúsku, nemeckú alebo holandskú zmluvu, kde sa pracuje cca 40 hodín týždenne a viac podľa potreby zamestnávateľa a dohody s ním.

- dlhodobá práca na rakúsku zmluvu
- zaslanie dokladov pre vycestovanie do Rakúska cez hranice
- dobré platové ohodnotenie
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto ponuku nám prosím pošlite Vaše CV v nemeckom jazyku, prípadne aj fotografie Vašich prác na email [email protected] Vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu umiestňujeme pre rakúske spoločnosti zaoberajúce sa zamestnávaním odborníkov v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - murár, omietkár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

stavebníctvo - omietky a fasády
3

- prax ako omietkár
- vlastné auto a VP aspoň u jedného z partie
- komunikatívna nemčina, taká aby ste sa na stavbe dohovorili

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Tel.: +421948355540
E-mail: poslať životopis
ID: 3910333  Dátum zverejnenia: 11.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac