Rakúsko - Graz - Tesár - Šalovač na výstavbe diaľnice MAREC 2020

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Marec, Apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac - cca 2300€ netto a ubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta v Rakúsku - agentúru zamestnávajúcu pracovníkov v stavebníctve hľadáme Tesárov/Šalovačov na prácu so sytémami DOKA/PERI a pod. Ide o dlhodobú prácu na stavbe diaľnice medzi mestami Graz a Hartberg - cca 200 - 250km od Bratislavy. Hľadáme partie ľudí, kde aspoň jeden z 2 - 3 pracovníkov sa dohovorí po nemecky a každá partia musí mať automobil k dispozícii.

- blízko Slovenska
- ubytovanie zadarmo
- overený zamestnávateľ
- dobrá mzda

V prípade záujmu nám prosím pošlite Cv v nemeckom jazyku s podrobne rozpísanými pracovnými skúsenosťami na email [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

obsadzujeme pre klienta v Rakúsku - agentúru zamestnávajúcu pracovníkov v stavebníctve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavbár, tesár, murár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- prax ako šalovač
- čítanie výkresov
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3867631  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac