Procesný inžinier Lozorno

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 500 EUR/mesiacbude upresnené na základe kvalifikácie a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Procesného inžiniera pre prácu na západnom Slovensku. Jeho hlavnou úlohou je neustále zlepšovanie výrobných procesov vrámci oddelenia vstrekovania plastov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na výrobe a optimalizácii výrobných procesov, zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz, zavádzanie technických zmien a optimalizácií výrobných procesov (Poka-Yoke, Kaizen, Lean, VAVE)

Popis pracovnej náplne:
- neustále zlepšuje výrobné procesy v rámci oddelenia vstrekovania plastov, spolupracuje s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádza zmeny na základe vypracovaných analýz
- pripravuje cenove ponuky na stroje a zariadenia, modifikáciu strojných zariadení a prídavných zariadení
- komunikácia s oddelením údržby - nástrojáreň
- podporuje tím zákazníka v technických otázkach, rieši a objasňuje technické otázky zo strany
zákazníka
- zúčastňuje sa na pravidelných poradách, zodpovedá za koordináciu a udržovanie
nevyhnutnej dokumentácie v súlade s normami IATF16949, VDA, AIAG (PFMEA, Pracovné
postupy, Flowcharty, TPM, Procesné mapy a pod.)
- zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
- optimalizuje a štandardizuje výrobné procesy (zavádza POKA-YOKE, KAI-ZEN VAVE )
- pravidelne podáva správy o stave zverených úloh svojmu nadriadenému
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce
dohodnutého v pracovnej zmluve

Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného – Senior Procesného inžiniera

- dlhodobá príležitosť
- možnosť karérneho rastu
- dobré finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nadnárodnou personálnou spoločnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba, strojárstvo, automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Vzdelanie: Stredoškolské/ Vysokoškolské
Skúsenosti: Min. 3 roky na podobnej pozícii
Osobnostné požiadavky: komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, schopnosťhľadať nové rezervy, ochota neustále sa zlepšovať
• Znalosť problematiky vstrekovania plastov, materiálov, konštrukcie vstrekolisových strojov, a vstrekolisových nástrojov.
• Znalosť možných chýb v procese a na produkte a zistenie príčin
• Znalosť a porozumenie technickej a technologickej dokumentácie (2D výkresy, 3D modely)

Jazyky: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - MUST
Ďalšie znalosti: PC (MS Office), Auto CAD výhodou, znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP, skúsenosť v oblasti projektového manažmentu výhodou

Iné: Vodičský preukaz B

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3814002  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacbude upresnené na základe kvalifikácie a praxe