Nórsko - vodič nákladnej dopravy

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Dánsko, Nórsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 600 EUR/mesiac- cca 2600€ netto za mesiac, bude upresnené pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, slovenskú firmu podnikajúcu v medzinárodnej doprave, hľadáme vodičov na nákladné vozidlá s oprávnením CE. Náplň práce tvorí jazdenie na kamiónoch s návesom - so silom. Prevážajú sa hlavne sypké materiály ako je plastový granulát cca 95%, zriedkavo sa prepravujú aj sypké stavebné materiály.

Práca je pre slovenskú firmu.

Pracuje sa v súlade s EU direktívou čo sa týka riadenia a oddychovania.
Lokalita: Nórsko, Švédsko, Dánsko.

Klient vlastní základne v Nórsku a Švédsku (NO-Stathelle, SE-Stenungsund). Základne sú vybavené kuchyňou, lôžkom na prespanie, Wi-Fi, malým fitness, práčovňou atd. .

Pracuje sa zvyčajne na turnusy - 6 týždňov práca, 3 týždne voľno – pričom deň na striedanie je zvyčajne sobota. Cestovanie domov je pokryté príspevkom od zamestnávateľa. Dĺžka turnusu je predmetom dohody so zamestnávateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rodinná firma zaoberajúca sa medzinárodnou dopravou v Škandinávii s počtom vodičov cca 15 - 20.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Tel.: +421948033511
E-mail: poslať životopis
ID: 3586719  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac