Nórsko - Kuchár - okamžitý nástup - dlhodobá príležitosť

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Nórsko, Fínsko, Švédsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
180 - 190 NOK na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nórsku, hotel na krásnych fjordoch aktuálne hľadáme Kuchára pre okamžitý nástup práce v Nórsku (Inderøy) a dlhodobý pracovný pomer. Pracovnou náplňou sú typické povinnosti kuchára - príprava surovín, príprava jedál, dodržiavanie hygieny na pracovisku, riadiť sa inštrukciami nadriadeného a pod.

- dobré platové ohodnotenie
- dlhodobá príležitosť
- výborný kolektív
- ubytovanie je zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše štruktúrované CV v anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou a prípadnými referenciami od predchádzajúcich zamestnávateľov na adresu [email protected] . Do predmetu mailu napíšte

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Hotel s vynikajúcou kuchyňou v nádhernom prostredí nórskych fjordov, kde sa často organizujú svadby, oslavy, večierky či iné eventy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Hľadáme skúseného uchádzača, ideálne s praxou v zahraničí, ktorý veľmi rad zostane dlhodobo pracovať v Nórsku a má ambíciu postúpiť v zamestnaní na vyššiu pozíciu.

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3312778  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 180 - 190 NOK na hodinu