Nórsko Automechanici - super mzda - osobné aj nákladné autá

In Box Agency, s.r.o.

Bergen, Alesund, Stavanger, sever aj juhozápad Nórska, Česko, Nórsko, Švédsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
cca 21 - 22€ / hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre partnera v Nórsku hľadáme automechanikov na osobné aj nákladné vozidlá rôznych značiek a tiež na poľnohospodársku techniku. Práca zahŕňa typické činnosti a denné operácie v dielni pre automechanikov ako sú mechanické opravy vozidiel (brzdy, prevodovky, motory a iné časti), kontrola a opravy zavesenia a poloosí, nastavovanie geometrie automobilov, karosárske práce po nehodách diagnostika a iné.

AKTUÁLNE HĽADÁME:

Citroen - Osobné autá - Sever Nórska - Technician (from other (French) brands too)
Ford - Osobné autá - Juh Nórska - Technician, Ford experience needed
Iveco - Malé nákladné - Juh Nórska - Knows Iveco diagnostics + electric repairs
KIA - Osobné autá Sever Nórska - Technician
KIA - Osobné autá - Juh Nórska - Experience with KIA hybrid or Toyota hybrids
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Certified Diagnostic Technician
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Certified System Technicians
Mercedes - Osobné autá - Celé Nórsko - Mechanics with Mercedes background
Mercedes - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
Mercedes - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Electric repairs and diagnostics, error search and troubleshooting
Všetky značky - Autoklampiar - Sever Nórska - Must do spackle and sanding
Všetky značky - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Volvo or Scania background is preferred
Všetky značky - Kamióny / Autobusy - Sever Nórska - Volvo or Scania + C-license
Všetky značky - Osobné autá - Sever Nórska - Service and maintainance - French / US cars
Všetky značky - Lakýrnik - Juh Nórska - Min. 5 years experience, good English
Všetky značky - Osobné autá - Juh Nórska - Good wtih diagnostic and electric repairs
Peugeot - Osobné autá - Sever Nórska - Technician
Porsche - Osobné autá - Juh Nórska - Technician (Silver or Gold) - Good English
Toyota - Osobné autá - Juh Nórska Technician - Good English
Volvo - Kamióny / Autobusy - Sever Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
Volvo - Kamióny / Autobusy - Juh Nórska - Mechanical repairs, basic diagnostic & electric
VW / Skoda Osobné autá - Sever Nórska - Experience from authorized service
MAN - Kamióny / Autobusy - Celé Nórsko - experience from authorised MAN
Opel - Osobné autá - Sever Nórska technician or master technician
Ford - Klampiar / Smart Repairs - Juh Nórska - smart repairs experience, good if the person has a training diploma
BMW - Osobné autá - Juh Nórska - BMW technicians
Scania - Kamióny / Autobusy - Celé Nórsko - truck mechanics with Scania backroung are ideal, not presently working at Scania! Experience with other truck brands but willingness to work with Scania could be accepted.
Mercedes - Smart repairs - Juh Nórska smart repairs experience, good if the person has a training diploma

- Výborné mzdové podmienky
- Stabilné zamestnanie v atraktívnej krajine
- Servis od zamestnávateľa ihneď po prílete
- Zabezpečenie ubytovania + zaplatenie depozitu a prvého nájmu zamestnávateľom
- Registrácia na úradoch a bankový účet
- Pomoc s vyhľadaním spojenia do práce, mapy, autobusové karty atď.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na [email protected] CV v anglickom jazyku + zoscanovaný výučný list + referencie (ak máte). Vyhovujúcich uchádzačov s anglickým jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor priamo s nórskym zamestnávateľom v anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme v spolupráci s nórskou personálnou agentúrou, ktorá mechanikov umiestňuje v klientských autoservisoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik - osobné alebo nákladné vozidlá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax ako automechanik minimálne 3 roky z posledných piatich
- Anglický alebo nórsky jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Výučný list ako automechanik
- chuť pracovať v rušnom prostredí
- ochota pracovať na prípadné smeny
- ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3239418  Dátum zverejnenia: 24.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 21 - 22€ / hodinu