Nórsko - okamžitá príležitosť pre skúsených tesárov s anglickým jazykom

In Box Agency, s.r.o.

Bergen a juhozápad Nórska, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Nórsko, Švédsko
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
181,50 NOK na hodinu + príspevky na cestovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých klientov - naše partnerské a preverené spoločnosti v Nórsku aktuálne hľadáme tesárov na dlhodobejšie projekty v Bergene a na juhozápade Nórska. Ide o rôzne druhy stavieb, ako sú rodinné domy, bytové domy, nemocnice, či administratívne budovy.
Náplňou práce je samotná stavba drevených konštrukcií (obvodové steny, drevené konštrukcie vnútorných priečok, strešné konštrukcie a podobné s tým spojené operácie).
Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného.

- práca v stabilných spoločnostiach
- dlhodobá príležitosť
- práca na nórsku pracovnú zmluvu
- asistencia pri registrácii v Nórsku
- ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Nórska

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku emailom na adresu info@inboxagency.sk . Spolu s CV nám prosím pošlite výučný list, prípadne aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní, alebo fotografie z Vašej práce. Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí sa dohovoria po anglicky, následne anglicky nehovoriacich do skupín.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Tieto ponuky obsadzujeme v spolupráci s nórskymi personálnymi spoločnosťami zaoberajúcimi sa zamestnávaním profesionálov v stavebníctve a podobných technických odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, tesár, stolár... ale nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- angličtina na komunikatívnej úrovni
- ochota pracovať v zahraničí aj dlhšiu dobu
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- ochota pracovať v tímoch
- automobil je veľkou výhodou

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 3047533   Dátum zverejnenia: 5.5.2017