Personálny konzultant - international recruitment

In Box Agency, s.r.o.

Miesto práce
Košice, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu aktuálne hľadáme posilu na pozíciu Personálny konzultant s okamžitým nástupom. Náplňou a cieľom pracovnej činnosti na tejto pozícii je vyhľadávanie vhodných uchádzačov pre našich klientov v nemecky hovoriacich krajinách. Hlavné povinnosti sú:

- spracovanie popisov pracovných pozícií na základe informácií získaných od našich zahraničných klientov
- zverejňovanie a proagácia inzercie na pracovných portáloch
- komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie (informovanie o pracovných ponukách, posudzovanie vhodnosti na vybranú pozíciu na základe kriérií klientov)
- zaslanie potrebných informácií a podkladov o vhodných uchádzačoch klientom a následný proces výberu uchádzačov
- príprava zmluvnej dokumentácie a vycestovania pre vybraného uchádzača do zahraničia
- koordinácia vycestovanie uchádzača (dohodnutie termínov, spôsobu vycestovania, vyzdvihnutia uchádzača v zahraničí, prípadne miesta kam sa má uchádzač dostaviť)
- riešenie prípadných otázok alebo problémov uchádzačov a klienta po nástupe do zamestnania
- komunikácia problémov, otázok a reportovanie výsledkov s priamym nadriadeným

- stabilná práca v spoločnosti s 12 ročnou históriou
- služobný telefón aj na súkromné účely
- notebook, príp služobný automobil

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis a fotografiu na email robert.jopek@inboxagency.sk
Spolu so životopisom nám pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

n Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Personalistika - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- príjemné vystupovanie
- nekonfliktný typ
- ochota učiť sa nové veci a podieľať sa na rozvoji firmy
- komunikatívnosť
- trpezlivosť a asertivita

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice
ID: 2621107   Dátum zverejnenia: 11.8.2017