Lekár (imunologicko-alergologická ambulancia)

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1380

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do etablovaného imuno-alergologického centra hľadáme lekára/lekárku s min. 3 ročnou praxou.
Spoluprácu ponúkame lekárovi/lekárke s internistickým alebo pediatrickým kmeňom so záujmom o atestáciu v odbore alergológia a klinická imunológia. Ponúkame možnosť dokončenia predatestačnej praxe. V prípade, ak ste krátko po atestácii, je naša ponuka vhodná aj pre Vás.

Naše centrum je pracoviskom s nominatívnymi a nadštandardnými spôsobmi liečby.
V prípade úspešnej spolupráce ponúkame do budúcna možnosť prevziať túto modernú prax s lôžkami.

Zaujímavé výkonové bonusy vyplácané kvartálne
Odborný rast, možnosť spolupráce na klinických štúdiách
Široký záber ambulancie na imunitne podmienené ochorenia
Možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy
Nadštandardný kolektív, firemné akcie
Ústretové vedenie (práca v zabehnutej ambulancii rodinného charakteru)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na výberové konanie. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Diskrétnosť, ústretovosť a schopnosť pracovať s dospelým aj detským pacientom
Flexibilita v organizácii práce i uvažovaní
Záujem o nové informácie a postupy v obore
Lojalita – hľadáme dlhodobú spoluprácu

Sme súkromné zdravotnícke zariadenie so zameraním na alergológiu a klinickú imunológiu. Poskytujeme komplexné služby v oblasti diagnostiky a liečby rôznych alergických a autoimunitných ochorení. Vykonávame funkčné vyšetrenia pľúc. Vyšetrujeme a liečime črevný mikrobióm, ktorého nerovnováha spôsobuje mnohé potravinové alergie a intolerancie, pričom využívame najnovšie poznatky výživovej medicíny. V našom zariadení uplatňujeme celostný pohľad na zdravotný stav našich pacientov. Aby sme čo najviac zefektívnili liečbu a jej prínos pre pacienta, využívame aj psychosomatickú liečbu (psychológ). Venujeme sa aj imuno-onkológii a participujeme na klinických štúdiách s novými liekmi.
www.imuno-alergo.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3715782  Dátum zverejnenia: 29.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1380