Sestra (aj na skrátený úväzok, Bratislava- Dúbravka)

IMUNO - ALERGO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou/ december 2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Vás oblasť imunológie alergiológie?

Do rastúceho privátneho alergologicko- imunologického centra s lôžkami hľadáme zodpovednú príjemnú sestru na plný alebo čiastočný úväzok, ktorej náplňou práce je:
odborná činnosť sestry ako odbery, podávanie injekcií, infúzií,
funkčné vyšetrenie pľúc,
vyšetrenie črevných -potravinových intolerancií, výživové poradenstvo,
manažment pacienta a plánovanie objednávok,
starostlivosť o chod ambulancie, zabezpečovanie zdravotníckeho materiálu,
administratívna podpora.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Pri tejto pozícii neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Závisí od skúseností a prístupu a je predmetom dohody. Minimálna výška mzdy pre §62 Zákona 5/2004 Z.z.: 1000 € brutto + mesačné odmeny a bonusy

Výkonové odmeny vyplácané polročne,
zaujímavá a stabilná pracovná doba v pracovnom týždni (jeden deň do 17.00, ostatné dni do 15.00),
možný flexibilný prístup k pracovnej dobe,
odborný rast, možnosť spolupráce na zahraničných klinických štúdiách,
možnosť vycestovania do zahraničia na odborné kongresy,
ústretové prostredie (práca v zabehnutej ambulancii rodinného charakteru),
rekreačný pobyt aj s rodinou v oblasti Štiavnických vrchov /1-2x ročne.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na výberové konanie. Za pochopenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Zodpovednosť a spoľahlivosť
Schopnosť zachovať pokoj v stresových situáciách
Diskrétnosť, ústretovosť a schopnosť pracovať s ľuďmi
Organizačné schopnosti, efektívnosť a dôslednosť
Lojalita – hľadáme dlhodobého zamestnanca
Predošlá nemocničná prax je výhodoulogickej

Súkromné centrum zamerané na alergológiu, imunológiu.
Vyšetrovanie a liečba aj nadštandardnými spôsobmi.
Participácia na klinických štúdiách s novými liekmi na astmu.
Orientácia aj na psychosomatickú liečbu.
Špeciálne vyšetrenia črevných alergií - intolerancií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

IMUNO-ALERGO s.r.o.
Nejedlého 69
84102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Boris Hruškovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3715781   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Pri tejto pozícii neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Závisí od skúseností a prístupu a je predmetom dohody. Minimálna výška mzdy pre §62 Zákona 5/2004 Z.z.: 1000 € brutto + mesačné odmeny a bonusy