Predavač/predavačka ovocných štiav

Imunitys, s.r.o.

OC Laugaricio Trenčín, boory mall bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Bánovce nad Bebravou, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou - finančná motivácia aj z tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zamestnanca na TPP do prevádzky Fresh OC Laugarício Trenčín, a do prevadzky bory mall bratislava. Zamestnanec má na starosti výrobu a prípravu štiav a shakeov zo surovín.

vyhodne platove podmienky, Možnosť sebarealizácie v zabehnutej prevádzke.

do zivotopisu uvedte prosim o ake miesto mate zaujem ci o TN alebo BA. info na tel 0918820774

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

pracovné nasadenie, komunikatívnosť voči zákazníkom, kreativita

Naša spoločnosť Imunitys, s.r.o. prevádzkuje Fresh bar v Obchodnom centre Trenčín ,Prievidza,Bratislava s ponukou ovocných štiav, šalátov .

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3170594  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou - finančná motivácia aj z tržieb