Operátor výroby

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ihneď
750 - 950 EUR/mesiacMzda obsahuje základnú časť 750 €/mesiac + príplatky + motivačný bonus vo výške 50 € + stravná jednotka 5,90 €/ odpracovaná zmena. Mzda za celý odpracovaný mesiac je od 700 € v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme nových kolegov na plný pracovný úväzok na oddelenie infúznych roztokov.
Hlavnou pracovnou náplňou úspešného uchádzača bude:
- pomocné pracovné úkony podľa platnej dokumentácie pri výrobe infúznych roztokov
- pomocné práce pri finalizácii balenia infúznych roztokov
- optická kontrola infúznych roztokov
- obsluha výrobných zariadení
- práca v sklade hotových výrobkov
- sanitácia výrobných priestorov a zariadení
Pracuje sa na ranné, poobedné a nočné zmeny v nepretržitej prevádzke (cez víkendy a sviatky).
Stredná škola nutnosťou.

Pracovná zmluva na plný pracovný úväzok uzatvorená na dobu určitú. Pri obojstrannej spokojnosti je perspektíva pracovnej zmluvy na dobu neurčitú. Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.

IMUNA PHARM, a.s., vopred ďakujem všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť
- chuť učiť sa nové veci
- precíznosť

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4774597  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac