Referent na oddelení registrácií

IMUNA PHARM, a.s.

Jarková 17, Šarišské Michaľany, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu na registračnom oddelení.
Medzi Vaše hlavné pracovné činnosti bude patriť:
- spolupráca pri tvorbe registračnej dokumentácie,
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, potrebná pre správne vypracovanie dokumentácie,
- spolupráca pri príprave žiadosti a dokumentácie potrebnej na uvedenie prípravku na trh podľa požiadaviek európskej, resp. národnej legislatívy platnej v štáte, u ktorého sa o uvedenie prípravku na trh žiada.
- zodpovednosť za správnosť a pravdivosť údajov uvedených v žiadosti,
- spolupráca pri vypracovaní návodov na použitie zdravotníckych pomôcok.
Po zaučení je možnosť práce z domu 2-3 dní v týždni.

Práca v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu a s vlastným portfóliom výrobkov. Možnosť oboznámiť sa s procesmi registrácie liekov vo farmaceutickej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutnou podmienkou pre obsadenie pracovného miesta je znalosť anglického jazyka slovom aj písmom aspoň na mierne pokročilej úrovni.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4209844  Dátum zverejnenia: 24.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac