Procesný technik na oddelenie technického úseku

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda závisí od znalostí a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za dokumentáciu údržby strojov a zariadení , vyhodnocuje vzniknuté poruchy
- zabezpečuje agendu energetického hospodárstva , sleduje rozpočet, vykonáva analýzy spotreby, vedie evidenciu energet. zariadení, zostavuje plán údržby zariadení, riadi odber a rozvod energií , zabezpečuje revízie podľa platnej legislatívy
- dohľad nad agendou BOZP a PO v zmysle platných právnych predpisov a komunikácia so zamestnancami firmy zabezpečujúcej BOZP a PO
- optimalizuje procesy v rámci výrobných aktivít s cieľom zefektívnenia výrobného procesu a znižovania nákladov spoločnosti
- zodpovedá za správu procesov, spravuje technické špecifikácie
- zavádza, sleduje a vylepšuje procesy v rámci výroby, vedenie nových technologických projektov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4200416  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac