Prípravár vo farmaceutickej výrobe

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
800 - 900 EUR/mesiacZákladná mzda sa navyšuje o príplatky za prácu v sobotu, v nedeľu a v nočných zmenách, plus je vyplácaný dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám prácu v čistom a modernom prostredí. Hľadáme nového kolegu, ktorý má pozitívny vzťah k výrobným technológiám, zvládne obslužné práce pri automatickej linke, bude nápomocný pri zarábaní roztokov a dokáže samostatne a zodpovedne pracovať.
K jeho hlavným povinnostiam bude patriť:
- obsluha plniacej linky prostredníctvom dotykových panelov
- obsluha prístrojov riadených počítačom
- dopĺňanie spotrebného materiálu do plniacej linky (tuby, porty, fólia)
- detekcia jednoduchých chýb a ich odstránenie
- zabezpečenie sanitácie linky (automatická sanitácia, manuálna sanitácia)
- sanitácia kotlov (oplachy, preplachy a sterilizácia vykonávaná automaticky)
- starostlivosť o technické zázemie výrobných technológií - formou vizuálnej kontroly meracích zariadení
- obsluha autoklávu
- vedenie príslušnej dokumentácie.
Neoddeliteľnou súčasťou povinností technika - prípravára pri výrobe roztokov je v spolupráci s laborantom pripraviť a navážiť suroviny (váha 15kg), tieto previezť do príslušných priestorov a zarobiť roztok.
Práca v 12 hodinových pracovných zmenách, v nepretržitej prevádzke (denná, nočná, voľno, voľno).

Úspešným uchádzačom ponúkame prácu so špičkovou technológiu, bezplatné zaučenie, možnosť získať pracovné návyky pri práci v čistých priestoroch a v neposlednom rade trvalý pracovný pomer na plný pracovný úväzok.

Pracoviskom je sídlo spoločnosti v Šarišských Michaľanoch, jedná sa o prácu v nepretržitej prevádzke (dvanásťhodinové pracovné zmeny).

Ak Vás naša ponuka oslovila a Váš vzťah k moderným technológiám je kladný, máte záujem získať skúsenosti pri výrobe farmaceutických výrobkov, neváhajte a kontaktujte nás.

Svoj životopis prosím pošlite na uvedenú adresu, v predmete správy prosím uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem.

IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí splnia požadované predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Od zamestnanca očakávame okrem plného pracovného nasadenia a chuti naučiť sa nové veci aj precíznosť, presnosť, pedantnosť a samostatnosť.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4159136  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac