Majster vo farmaceutickej výrobe, ranné a popoludňajšie zmeny, pondelok-piatok

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacK ponúkanej mzde je vyplácaný dochádzkový bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na plný pracovný úväzok pre obsadenie pracovnej pozície Majstert vo farmaceutickej výrobe. Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- kontrola procesov výroby v súlade s platnou dokumentáciou pri výrobe dialyzačných roztokov
- zodpovednosť za dodržiavanie predpisov na všetkých stupňoch výrobného procesu
- včasné informovanie o nevyhovujúcich výsledkoch a návrhy zlepšovania efektívnosti oddelenia
- kontrola chodu všetkých technologických zariadení, strojov a prístrojov potrebných k výrobe dialyzačných roztokov
- vykonávanie skúšok PVK - s pH metrom, konduktometrom, hustomerom
- aktívna komunikácia s vedúcim výroby ako aj s ostatnými oddeleniami
- riadenie kolektívu 8-10 zamestnancov
Pracuje sa od pondelka do piatka, ranné (6:30-14:30) a popoludňajšie zmeny (14:00-22:00).

Záujemcom ponúkame:
- prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
- prácu s modernými technológiami
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke/ chémia / farmácia / prírodné vedy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Od úspešného uchádzača očakávame ochotu učiť sa nové veci a prevziať zodpovednosť za zverené procesy, schopnosť analyzovania a riešenia problémov ako aj manuálnu zručnosť. Prax vo vedení ľudí je vítaná.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4085453  Dátum zverejnenia: 31.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac