Výrobno-obslužný robotník

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
Ihneď
540 - 600 EUR/mesiac540,- + osobné hodnotenie; dochádzkový bonus, odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme výrobno-obslužných robotníkov do prevádzky výroby infúznych roztokov.

Pracovná náplň:
- obsluha výrobných zariadení - manipulácia s elektrickým vozíkom
- práca v sklade hotových výrobkov
- pracovné úkony podľa platnej dokumentácie pri výrobe infúznych roztokov
- práce pri finalizácii balenia infúznych roztokov
- optická kontrola infúznych roztokov
- sanitácia výrobných priestorov a zariadení

Ponúkame pracovnú zmluvu na plný pracovný úväzok, v čistom a modernom prostredí.
Vybraným zamestnancom umožníme rozšírenie svojej kvalifikácie absolvovaním školenia na vedenie motorových vozíkov.

Informácie o výberovom konaní

Práca v nepretržitej prevádzke, pracovný čas 7,5 hodiny.

Ak Váš naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis mailom, do predmetu správy uveďte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.

IMUNA PHARM, a.s., vopred ďakujem všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Predpokladom pre prijatie do zamestnania je fyzická zdatnosť, pozornosť, schopnosť počúvať s porozumením. Pri pracovných úkonoch dochádza k manipulácii s bremenami a z tohto dôvodu je práca vhodná pre mužov.

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3427394  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 540 - 600 EUR/mesiac540,- + osobné hodnotenie; dochádzkový bonus, odmeny, príplatky