Výrobno-obslužný robotník

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
540,- + osobné hodnotenie do výšky 40,- Eur; dochádzkový bonus, odmeny, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme väčší počet výrobno-obslužných robotníkov do prevádzky výroby infúznych roztokov.

Pracovná náplň:
- pracovné úkony podľa platnej dokumentácie pri výrobe infúznych roztokov
- práce pri finalizácii balenia infúznych roztokov
- optická kontrola infúznych roztokov
- sanitácia výrobných priestorov a zariadení

Ponúkame pracovnú zmluvu na plný pracovný úväzok, v čistom a modernom prostredí.
Vybraným zamestnancom umožníme rozšírenie svojej kvalifikácie absolvovaním školenia na vedenie motorových vozíkov.

Pracovné miesto je v trojzmennej prevádzke (ranné od 6:30 do 14:30, poobedňajšie od 14:00 do 22:00 a nočné od 22:00 do 6:00 hod. . Pracovné zmeny sú rozvrhnuté v týždenných cykloch R - P - R - P - N.

Ak Váš naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis mailom, do predmetu správy uveďte pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem.

IMUNA PHARM, a.s., vopred ďakujem všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk
ID: 3427394   Dátum zverejnenia: 21.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   540,- + osobné hodnotenie do výšky 40,- Eur; dochádzkový bonus, odmeny, príplatky