Ošetrovateľ laboratórnych zvierat

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, Sabinov
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na oddelenie Zvieratník. Jeho hlavnou pracovnou náplňou bude zabezpečovať odborné práce pri ošetrovaní a chove laboratórnych zvierat.
K jeho povinnostiam bude patriť:
- príprava krmiva a kŕmenie a napájanie zvierat,
- zabezpečovanie hygieny a dezinfekcie chovných jednotiek a ostatných priestorov zvieratníka,
- vedenie záznamov o vykonávaných činnostiach.

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, prácu na plný pracovný úväzok, pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, možnosť účasti na odborných školeniach a seminároch.

Informácie o výberovom konaní

Miestom výkonu práce sú Šarišské Michaľany.
K pracovným povinnostiam zamestnanca patrí denná starostlivosť o zvieratá a v tejto súvislosti zamestnanec vykonáva služby na pracovisku v rozsahu dva víkendy v kalendárnom mesiaci.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na uvedenú adresu.

Spoločnosť IMUNA PHARM, vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem zapojiť sa do výberového konania. Oslovení budú uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

veterinárstvo, chovateľstvo, ošetrovanie zvierat

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného uchádzača očakávame samostatnosť, zodpovednosť a precíznosť pri vykonávaní pracovných úloh.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudmila Takáčová
Tel.: +421 902895715
E-mail: poslať životopis
ID: 3258527   Dátum zverejnenia: 1.12.2017