Odborný zamestnanec vo farmaceutickom priemysle

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, okres Sabinov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. je farmaceutickou spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou výroby, predaja a distribúcie farmaceutických výrobkov. Hľadáme nových kolegov/kolegyne na posilnenie našich odborných tímov vo výrobe aj administratívnej podpore. Ponúkame pracovnú príležitosť pre chemikov.
Úspešní uchádzači budú mať príležitosť získať pracovné skúsenosti v pri výrobe liekov, liečivých prípravkov a výživových doplnkov, v oblasti kontrolných a registračných procesov vo farmaceutickom priemysle.
Podmienkou obsadenia pracovného miesta je chuť pracovať, ochota učiť sa nové procesy a samozrejme vzdelanie chemického alebo farmaceutického zamerania.

Ponúkame prácu na plný pracovný úväzok, bezplatné zaškolenie a prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.

Ak Vás zaujala naša pracovná ponuka, pošlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú adresu. V záhlaví správy prosím uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú máte záujem.
IMUNA PHARM, a. s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní (mailom, prípadne telefonicky) budú uchádzači, ktorí budú spĺňať vyššie uvedené podmienky a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chémia, farmácia, medicína

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť cudzieho jazyka je výhodou, nie však podmienkou.
Očakávame precíznosť, spoľahlivosť, schopnosť zvládať prácu pod stresom, pozornosť a ochotu učiť sa nové veci.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk
ID: 3166485   Dátum zverejnenia: 6.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou