Vedúci výroby

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, okres Sabinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na plný pracovný úväzok pre obsadenie pracovného miesta vedúceho výroby infúznych a irigačných roztokov. K hlavným činnostiam nového kolegu bude patriť predovšetkým:
- organizácia práce na oddelení, vedenie tímu 25 - 30 zamestnancov
- kontrola procesov výroby v súlade s platnou dokumentáciou na všetkých stupňoch výrobného procesu
- dohľad nad dodržiavaním predpisov správnej výrobnej praxe
- práca v čistých priestoroch
- kontrola chodu technických a technologických zariadení
- riadenie procesov výroby
- vyhotovovanie a kontrola dokumentácie
- koordinácia práce výroby a technického úseku
- spolupráca pri zavádzaní nových produktov do výroby a pri ich uvádzaní na trh

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu na plný pracovný úväzok v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu v modernom prostredí, ktoré je vybavené špičkovou technológiou pre výrobu infúznych roztokov.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovia, pošlite prosím svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a žiadosť o prijatie do zamestnania so súhlasom na spracovanie osobných údajov na uvedenú adresu.

Do záhlavia správy prosím uveďte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate.

IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Oslovení a pozvaní na osobné stretnutie budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú vyššie uvedené podmienky .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, farmaceutické technológie, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie v odbore farmaceutické technológie, farmácia, chémia (prírodné vedy)
- skúsenosti na podobnej riadiacej pozícií minimálne 2 roky
- schopnosť aplikovať zásady farmaceutickej výroby v praxi
- znalosť cudzieho jazyka
- proaktívny prístup, zodpovednosť, tímový duch, systematickosť
- organizačné a riadiace schopnosti

Spoločnosť bola založená v roku 1953, ako IMUNA, š. p., za toto obdobie prešla mnohými zmenami a svoju novú históriu začala písať v roku 2002, kedy sa privatizáciou transformovala na spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. .
V súčasnosti je IMUNA PHARM, a.s. jedným z popredných výrobcov infúznych a irigačných roztokov na slovenskom a českom trhu.
Naše produkty sú vyrábané a distribuované v režime správnej výrobnej praxe a správnej distribučnej praxe, čo nás oprávňuje ponúkať naše produkty aj na náročných zahraničných trhoch.
Viac sa o nás môžete dozvedieť na stránke: www.imuna.sk .

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3050489  Dátum zverejnenia: 5.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou