Odborný pracovník oddelenia Zvieratník

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, Sabinov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na oddelenie Zvieratník. Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- vykonávanie laboratórnych skúšok pre úsek vedy a výskumu
- vykonávanie laboratórnych skúšok pre oddelenia kontroly kvality so špecializáciou pre farmaceutickú výrobu
- spolupráca pri realizácii projektov (vykonávanie skúšok, spracovanie dokumentácie, zabezpečenie činností v stanovenom rozsahu, práce zodpovedného riešiteľa)
- starostlivosť o zvieratá (zabezpečovanie denného chodu oddelenia Zvieratník)
- administratívna činnosť súvisiaca so starostlivosťou o zvieratá
- vykonávanie ďalších činností súvisiacich s potrebami zamestnávateľa.

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, prácu na plný pracovný úväzok, pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, možnosť účasti na odborných školeniach a seminároch a možnosť kariérneho rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na uvedenú adresu.

Spoločnosť IMUNA PHARM, vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem zapojiť sa do výberového konania. Oslovení budú uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného uchádzača očakávame samostatnoť, zodpovednosť a precíznosť pri vykonávaní pracovných úloh. Ochotu spolupracovať na prebiehajúcich projektoch a zapájať sa do nových pripravovaných projektov.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk

Kontakt

ID: 2990130   Dátum zverejnenia: 1.12.2017