Odborný pracovník oddelenia Zvieratník

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany, Sabinov
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na oddelenie Zvieratník. Hlavnou pracovnou náplňou bude:
- vykonávanie laboratórnych skúšok pre úsek vedy a výskumu
- vykonávanie laboratórnych skúšok pre oddelenia kontroly kvality so špecializáciou pre farmaceutickú výrobu
- spolupráca pri realizácii projektov (vykonávanie skúšok, spracovanie dokumentácie, zabezpečenie činností v stanovenom rozsahu, práce zodpovedného riešiteľa)
- starostlivosť o zvieratá (zabezpečovanie denného chodu oddelenia Zvieratník)
- administratívna činnosť súvisiaca so starostlivosťou o zvieratá
- vykonávanie ďalších činností súvisiacich s potrebami zamestnávateľa.

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, prácu na plný pracovný úväzok, pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, možnosť účasti na odborných školeniach a seminároch a možnosť kariérneho rastu.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štrukturovaný životopis na uvedenú adresu.

Spoločnosť IMUNA PHARM, vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem zapojiť sa do výberového konania. Oslovení budú uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárne lekárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného uchádzača očakávame samostatnoť, zodpovednosť a precíznosť pri vykonávaní pracovných úloh. Ochotu spolupracovať na prebiehajúcich projektoch a zapájať sa do nových pripravovaných projektov.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk
ID: 2990130   Dátum zverejnenia: 1.12.2017