Špecialista pre zabezpečenie kvality

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Jarková 17, 082 22 Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda pri nástupe do zamestnania od 800,- Eur/brutto + osobné hodnotenie v závislosti od skúseností a odborných zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosťou, ktorá sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou farmaceutických výrobkov. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na úsek zabezpečenia kvality. Jeho pracovnou náplňou bude predovšetkým:
- práca v súlade s pravidlami správnej výrobnej praxe
- dohľad nad dodržiavaním interných smerníc, pokynov a nariadení
- vykonávanie interných a externých auditov
- zabezpečovanie a kontrola komplexného uplatňovania zásad správnej výrobnej praxe a správnej laboratórnej praxe vo výrobe a kontrole kvality a pri zavádzaní nových výrobkov do výroby
- účasť na auditoch vykonávaných v spoločnosti

Úspešnému uchádzačovi ponúkame prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu, bezplatné zaškolenie, účasť na odborných školeniach a kurzoch a možnosť kariérneho rastu.

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku na uvedenú adresu. V predmete správy prosím uveďte pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzate.
IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Oslovení budú iba uchádzači, ktorí splnia kvalifikačné predpoklady a budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre obsadenie pracovnej pozície hľadáme uchádzača so skúsenosťami s prácou na obdobnej pracovnej pozícii vo farmaceutickej spoločnosti, ale radi dáme šancu aj absolventom, ktorí chcú naštartovať svoju kariéru v spoločnosti na východe Slovenska.
K povahovým vlastnostiam by mali nepochybne patriť spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk
ID: 2780333   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda pri nástupe do zamestnania od 800,- Eur/brutto + osobné hodnotenie v závislosti od skúseností a odborných zručností uchádzača.