Produktový obchodný zástupca pre zahraničný trh

IMUNA PHARM, a.s.

Miesto práce
Šarišské Michaľany
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100,- Eur/brutto - v závislosti od skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za vývoj stratégie týkajúcej sa zahraničného trhu za zverené portfólio výrobkov. Riadi predajný servis produktov a služieb, prezentáciu produktu/značky a predaj na určených zahraničných trhoch.
- analyzuje, navrhuje a implementuje stratégiu a taktiku predaja a marketingu pre zákazníkov
- aktívne pôsobí na trhu vo zverených regiónoch, vyhľadáva nových zákazníkov
- analyzuje a spracováva informácie o silných a slabých stránkach konkurencie
- organizuje obchodné stretnutia so zákazníkmi

Práca na plný pracovný úväzok v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu.
Účasť na výstavách na Slovensku aj v zahraničí, za účelom propagácie výrobkov spoločnosti.
Flexibilný pracovný čas.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť IMUNA PHARM, a.s. vopred ďakuje všetkým uchádzačom o záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Do predmetu správy prosím uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa zaujímate.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od úspešného kandidáta očakávame schopnosť samostatného jednania, vysokých prezentačných schopností a zručnosti v obchodnom vyjednávaní.
Podmienkou je znalosť cudzieho jazyka - vedenie obchodných jednaní.

IMUNA PHARM, a.s. so sídlom v Šarišských Michaľanoch je slovenská spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmaceutického priemyslu.

Hlavnou činnosťou spoločnosti je farmaceutická výroba, distribúcia a predaj výrobkov, ktorá uplatňuje výrobné procesy náročné na plnenie technických požiadaviek a kritérií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Jarková 17
082 22 Šarišské Michaľany
www.imuna.sk

Kontakt

ID: 2623244   Dátum zverejnenia: 29.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100,- Eur/brutto - v závislosti od skúseností a zručností uchádzača