Projektový a obchodný manažér

ims, a.s.

Miesto práce
Pavla Mudroňa, Žilina
Termín nástupu
1.5.2024
2 000 EUR/mesiacDohodnutá základná mzda bude určená v závislosti od pracovných skúseností kandidáta + variabilná zložka mzdy + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Plánovanie a koordinácia činností členov pracovného tímu,

- Vedenie virtuálnych pracovných tímov pri realizácií jednotlivých projektov,

- Komunikácia so zákazníkom a priebežné sledovanie plnenia očakávaní zákazníka,

- Dodržiavanie schváleného harmonogramu projektu, identifikovanie rizík,

- Zabezpečenie rozsahu, predmetu a požadovanej kvality realizovaného projektu,

- Identifikácia obchodných príležitostí u aktuálnych zákazníkov,

- Príprava cenových ponúk,

- Vedenie obchodných rokovaní,

- Podpora obchodnému oddeleniu.

-       Zaujímavá a tvorivá práca v dynamickom kolektíve,

-       Služobný automobil aj na súkromné účely,

-       Možnosť odborného a osobného rastu,

-       Finančná podpora v rámci ďalšieho vzdelávania,

-       Zodpovedajúce finančné ohodnotenie v závislosti na realizovaných výkonoch

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT alebo manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-       odolnosť voči stresu,

-       schopnosť tímovej spolupráce, ale aj samostatného riadenia,

-       analytické myslenie,

-       zodpovednosť,

-       ochota ďalšieho vzdelávania a odborného rastu,

-       dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,

-       ochota cestovať,

-       znalosť produktového portfólia na presales úrovni.

Spoločnosť ims, a.s. pôsobí na slovenskom trhu viac ako 15 rokov. S celoslovenskou pôsobnosťou (Žilina, Bratislava, Košice) dodávame našim zákazníkom riešenia v oblastiach:

- IT infraštruktúra
- Systémy fyzickej a sw bezpečnosti
- Vývoj softvérových riešení na platforme MS Sharepoint
- Multimediálne systémy
- Konzultačné služby spojené s implementáciou systémov manažérstva kvality

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4787223  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac