Elektromontér pre CCTV a EZS

ims, a.s.

Miesto práce
Košice
1 000 - 1 300 EUR/mesiacDohodnutá základná mzda bude určená v závislosti od pracovných skúseností kandidáta + variabilná zložka mzdy + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Servis a montáž kamerových a zabezpečovacích systémov
- Inštalácia a zapojenie NN vedení, zariadení
- Tímová práca pod vedením technického garanta na zaujímavých projektoch
- Komunikácia so zákazníkom, analýza požiadaviek a odstraňovanie nedostatkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- MS windows – pokročilý (administrácia a nastavenie)
- LAN – základy (základy komunikácie a nastavení – switch, router)
- CCTV a EZS - základy
- Samostatnosť, logické uvažovanie,
- Chuť cestovať

Spoločnosť ims, a.s. pôsobí na slovenskom trhu viac ako 15 rokov. S celoslovenskou pôsobnosťou (Žilina, Bratislava, Košice) dodávame našim zákazníkom riešenia v oblastiach:

- IT infraštruktúra
- Systémy fyzickej a sw bezpečnosti
- Vývoj softvérových riešení na platforme MS Sharepoint
- Multimediálne systémy
- Konzultačné služby spojené s implementáciou systémov manažérstva kvality

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3789129  Dátum zverejnenia: 22.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac