Svářeč MAG WIG/TIG Zámečník do Nemecka 19€/h

IMS GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 800 EUR/měsíc12€ hrubeho na hodinu 55€ dieta na den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

● Konstrukce, zabradlí, balkóny, schody
● Zámečnické činnost (broušení, vrtání, ohýbání, ...)
● Práce ve výskách, fyzická a manuální zručnost
● Práce na německou pracovní smlouvu
● Zkušenost se kovozpracováním výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

○ Zajišťujeme UBYTOVÁNÍ
○ SMLOUVA na dobu neurčitou
○ Nadtarifní mzda a včasná platba
○ Zálohy každý týden v ÚTERÝ PLATBA PŘEDEM
○ Zajištění NÁŘADÍ a pracovního OBLEČENÍ
○ Osobní přístup na místě i v kanceláři
○ Možnost převzetí firmou a práce v týmech
○ Vánoční prémie a za doporučení zaměstnance 500€

Informace o náboru

Životopis, certifikáty a další profesní dokumenty zasílejte
na email [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Zprostředkováváme práci po celém Německu s centrálou v Berlíně, Gütersloh a Hamburku. Dle Vaších možností a schopností jsme Vám schopni nabídnout práci na míru přímo pro Vás.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

montážní práce

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✓ ukončené odborné vzdělávání či praxe ve dřevo-kovoprůmyslu
✓ Samostatný způsob práce
✓ Znalost němčiny
✓ Schopnost práce v týmu a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme inovativní a férová pracovní agentura. Pro osoby hledající práci nalezneme vhodnou pozici pro rozvoj kariéry. Naším heslem je: ,,Vhodný pracovník, ve správný čas a na správném místě''.
V roce 2017 naše firma zprostředkovala práci přes 200 zaměstnancům. Jsme komplexní a kompetentní poradci ve všech otázkách lidských zdrojů, jak pro zájemce o práci, zaměstnance i firmy.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Adresa společnosti

IMS GmbH
Königstraße 38
33330 Gütersloh
Německo

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Tereza Gocalova
Tel.: +494052103704
E-mail: poslat životopis
ID: 3964980  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/měsíc