Reagujte bez životopisu

Team Leader

IMS EAST, s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 - 7 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odbor: elektro-inštalácie / oceľové konštrukcie
Hľadáme supervízora / team leadera na zabezpečenie montážnych a elektromontážnych prác na rôznych projektoch v rámci EU (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko). Daná pozícia zahŕňa rozdelenie práce a kontrolu kvality práce montérov, elektromontérov a elektrikárov.
Supervízor:
– koordinuje a riadi prácu vo svojej skupine s inými úsekmi spoločnosti vo vzťahu k zverenému projektu
– zúčastňuje sa na riadení nových projektov
– zodpovedá za kontrolu dodržiavania stanovených termínov a technických parametrov Jazykové znalosti Nemecký jazyk – Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
Vodičský preukaz B
2 roky
Prax na pozícii/v oblasti
5 rokov
– vzdelanie stredoškolské ,
– nemecký jazyk na úrovni C-C1
– Elektrikárska vyhláška 22-24
– skúsenosť s projektovým riadením a riadením ľudí
– riadiace a organizačné schopnosti, zmysel pre tímovú prácu
– schopnosť riešiť technické záležitosti, zmysel pre systematickú prácu

– mzda od 28 € – 32 €
– nadštandardné platové ohodnotenie
– firemný telefón
– firemný notebook
– možnosť firemného auta
– možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektroinštalácie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

2

Počet rokov praxe

2

Jedná sa o prácu pre spoločnosť MI Trans, ktorá má 25 ročnú tradíciu v medzinárodnej kamiónovej preprave.
ID: 4549879  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac