Kuchár v reštauračnom vozni

Imrich Ivan

Miesto práce
Bratislavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na danej pozícii, vykonáva uchádzač činnosť kuchára, priprava jedál podľa platného jedálneho a kalkulačného listu, zodpovedá za zverené vybavenia a zverené zásoby. Dodržiava zasady HACCP, a udržiava čistotu na pracovisku.
Pracuje sa na 3dňové smeny. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria

Informácie o výberovom konaní

Vyučený v odbore,zdravotný preukaz,hygienické minimum

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár,

Počet rokov praxe

2

Reštauracia Košice
ID: 3554811  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000