Firemný právnik

Impulz Real - Build, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,5 - 4 EUR/hod.560

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právna podpora nášmu firemnému právnikovi
- príprava zmlúv potrebných k realizácii obchodu (rezervačných, kúpnych)
- komunikácia s katastrom, notármi, advokátmi, klientmi, správcami bytových domov
- starostlivosť o zázemie kancelárie

- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- prax v obore nie je potrebná
- koučing a mentoring
- možnosť kariérneho rastu
- pomoc pri koncipientskej praxi

Ceníme si všetky ponuky a vopred ďakujeme za záujem každému uchádzačovi.
Vzhľadom na naše obmedzené časové a personálne kapacity si dovoľujeme ctených uchádzačov informovať, že budeme odpovedať len vybraným kandidátom. Prosíme o zasielamie CV aj s motivačným listom.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo - všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- vôľa učiť sa
- schopnosť empatie
- flexibilita

Realitná spoločnosť Impulz Real - Build, s.r.o., pre klientov zabezpečuje servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V príjemnom a komfortnom prostredí ponúkame individuálny prístup, odborné poradenstvo vo všetkých oblastiach bývania. Medzi naše hlavné ciele patrí zabezpečiť komplexný servis pre klientov, šetriť ich čas ako aj odbúrať zbytočný stres, ktorý vzniká pri získavaní potrebných podkladov k vybaveniu vlastného bývania.

Pre väčšinu ľudí je kúpa nehnuteľnosti skúsenosťou, ktorú absolvujú len pár krát za život. Preto je dôležité, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou bola pre nich príjemnou skúsenosťou. Naši makléri hovoria po anglicky a nemecky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne vzhľadom na danú situáciu, možnosti, želania a potreby.

Aby celkový priebeh kúpy, predaja či prenájmu bol bezproblémový a hlavne bezpečný, spolupracujeme s advokátmi a notármi, ktorí sa špecializujú na realitnú oblasť. Naš právnik preverí právny stav k nehnuteľnosti, ktorá je predmetom prevodu a navrhuje najvhodnejší spôsob, aby kupujúci mal istotu nadobudnutia vlastníckeho práva a zároveň predávajúci istotu získania kúpnej ceny.

Ako bonus "všetko pod jednou strechou" pre klientov zabezpečujeme aj finančné poradenstvo, aby čas vedeli venovať svojej rodine, ktorá je ich základom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3712132  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5 - 4 EUR/hod.560