Realitný maklér/hypotekárny špecialista/asistent

Impulz Real - Build, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
4 eur/hodina + odmeny z predaja nehnuteľností + odmeny hypotekárneho poradenstva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ŽIADNA NUDA, ŽIADEN STEREOTYP:
- pomoc pre klientov nájsť ich vysnívané bývanie a zabezpečiť najvýhodnejšiu formu financovania,
- vyhľadávanie klientov na sprostredkovanie predaja nehnuteľností alebo kúpy nehnuteľností,
- servis pre klientov,
- aktualizácia nehnuteľností prijatých do portfólia,
- komunikácia s katastrom nehnuteľností,
- komunikácia s notármi,
- preberanie a odovzdávanie nehnuteľností,
- komunikácia so správcami bytových domov,
- komunikácia s bankami,
- komunikácia so starostami obcí,
- zabezpečovanie všetkej dokumentácie potrebnej k prijatiu nehnuteľností do portfólia,
- zabezpečenie všetkej dokumentácie potrebnej k zrealizovaniu kúpy alebo predaja,
- back-office nehnuteľností,
- prezentácia nehnuteľností,
- zadávanie ponúk do správcovského systému zamestnávateľa,
- zaradenie a triedenie dokumentácie k nehnuteľnostiam,
- kontrola nehnuteľností.

REÁLNE NADŠTANDARDNÉ OHODNOTENIE PRI PLNEJ PODPORE KANCELÁRIE
Doplňte náš skvelý tím, ktorí čaká na možnosť podeliť sa so svojimi skúsenosťami a klientov možno práve s Vami
- zabezpečená podpora doporučenia klientov tak na reality, ako aj na hypotekárne úvery
- práca v skvelom kolektíve
- skvelá pracovná atmosféra
- stabilná spoločnosť
- profesionálne zaškolenie
- flexibilný pracovný čas
- prepracovaná marketingová podpora
- technické vybavenie k dispozícii
- stále pracovné miesto
- možnosť pracovať aj z domu
- firemný právnik pre vás a pre naších klientov
- prvé kroky pod dohľadom skúseného kolegu
- možnosť služobného vozidla, notebook, telefón

Pre prácu nevyžadujeme prax v realitnej činnosti, ani finančnom poradenstve, kolegov školíme sami.
Práca je vhodná pre:
- uchádzačov, ktorým neprekáža práca aj v popoludňajších a neskorších popoludňajších hodinách
- uchádzačov, ktorí hľadajú stabilnú a dlhodobú prácu

V prípade vážneho záujmu zašlite nám životopis s uvedením Vášho telefónneho čísla. Životopis zašlite na e-mail: [email protected] s uvedením pracovnej pozície REALITNÝ MAKLÉR alebo HYPOTEKARNY SPECIALISTA alebo ASISTENT
Všetkým uchádzačom ďakujeme vopred za záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme telefonicky len vybraných uchádzačov

Výberové konanie sa uskutoční na Sládkovičovej ulici č. 42 v Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

realitná činosť, finančné poradenstvo, stavebná činnosť

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- príjemné vystupovanie,
- serióznosť,
- presnosť,
- dochvíľnosť,
- korektnosť
- obchodný duch
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci
- ochota pracovať na sebe
- schopnosť napredovať
- záujem o realitný trh

Realitná spoločnosť Impulz Real - Build, s.r.o., pre klientov zabezpečuje servis pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností. V príjemnom a komfortnom prostredí ponúkame individuálny prístup, odborné poradenstvo vo všetkých oblastiach bývania. Medzi naše hlavné ciele patrí zabezpečiť komplexný servis pre klientov, šetriť ich čas ako aj odbúrať zbytočný stres, ktorý vzniká pri získavaní potrebných podkladov k vybaveniu vlastného bývania.

Pre väčšinu ľudí je kúpa nehnuteľnosti skúsenosťou, ktorú absolvujú len pár krát za život. Preto je dôležité, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou bola pre nich príjemnou skúsenosťou. Naši makléri hovoria po anglicky a nemecky. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne vzhľadom na danú situáciu, možnosti, želania a potreby.

Aby celkový priebeh kúpy, predaja či prenájmu bol bezproblémový a hlavne bezpečný, spolupracujeme s advokátmi a notármi, ktorí sa špecializujú na realitnú oblasť. Naš právnik preverí právny stav k nehnuteľnosti, ktorá je predmetom prevodu a navrhuje najvhodnejší spôsob, aby kupujúci mal istotu nadobudnutia vlastníckeho práva a zároveň predávajúci istotu získania kúpnej ceny.

Ako bonus "všetko pod jednou strechou" pre klientov zabezpečujeme aj finančné poradenstvo, aby čas vedeli venovať svojej rodine, ktorá je ich základom.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3597123  Dátum zverejnenia: 10.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 eur/hodina + odmeny z predaja nehnuteľností + odmeny hypotekárneho poradenstva