Učiteľka v súkromnej MŠ Chorvátsky Grob - Čierna Voda

IMPULS IDEA FAMILY, s.r.o.

Čerešňova 32, Chorvátsky Grob - Čierna Voda, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.04.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi vo veku od 2 - 6 rokov, v jednej skupine 10 detí, príprava edukačnej aktivity podľa predškolského vzdelávacieho programu, pomoc pri príprave kultúrnych podujatí škôlky, priama činnosť s deťmi, ukladanie detí na spánok, pomoc pri hygiene detí, nácviku samoobslužných činností...

Zabehnutá súkromná škôlka zaradená v sieti pod Ministerstvom školstva s malým počtom detí, domáce prostredie, strava, možnosť sebarealizácie, moderne vybavené priestory, stabilita, vzdelávanie preplácané zamestnávateľom, na trhu je škôlka už 7 rokov, celoročný bazén je súčasťou škôlky, sauna, veľmi dobrý, malý kolektív, rodinná atmosféra, nadštandardné platové ohodnotenie.

Na pohovor budú pozvaní len uchádzači spĺňajúci horeuvedené kritériá, najmä vzdelanie, prax. Organizujeme množstvo aktivít pre deti, preto hľadáme kreatívneho člena nášho stabilného a zabehnutého tímu. Ponúkame príjemné prostredie, dobrý kolektív, možnosť osobnostného rastu, veľmi dobré finančné ohodnotenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.4.2018 (ostáva ešte 47 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predprimárne vzdelávanie, učiteľstvo MŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozitívny vzťah k deťom, empatia, spoľahlivosť, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, flexibilita, kreativita, záujem o osobný rast a vzdelávanie. Výhodou je znalosť hry na akýkoľvek hudobný nástroj, znalosť cudzieho jazyka a absolvovanie adaptačného vzdelávania.

Sme na trhu už 7 rokov, prevádzkujeme súkromnú materskú školu zaradenú v sieti pod ministerstvom školstva SR, v apríli 2018 otvárame elokované pracovisko MŠ. Spoločnosť taktiež má povolenie na sprostredkovávanie opatrovateliek pre deti do rodín.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Vlčkova 18
81106 Bratislava
www.brmbolec.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Elena Vetráková
Tel.: +421903271214
E-mail: poslať životopis
ID: 2188803   Dátum zverejnenia: 13.2.2018