Frontend/fullstack developer

Impressa - internetová agentúra, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dev tímu hľadáme niekoho koho bude práca baviť, kto sa stotožní s našimi hodnotami a kto je dôsledný. Pracujeme na projektoch, pri ktorých máme srdce a radi by sme ťa do nich zasvätili.

S čím sa u nás určite stretneš:
PHP - Symfony + Doctrine, Laravel
JS - Node.js, Angular, Vue.js
MySQL, Postgre, MongoDB
Mobile - Flutter, Swift, Kotlin

A tiež Elastic, RabbitMQ, MQTT, Redis a kopu ďalších múdrych skratiek.
Do budúcna plánujeme nasadiť ďalšie technológie a budeme radi, ak nám s nimi pomôžeš.

Jedna z našich firemných hodnôd je autentickosť. Tú žijeme aj v našom tíme, sme úprimní k sebe, klientom aj kamarátom. Tiež cielime na kvalitu. Tak ako aj v práci tak aj vo veciach, ktoré sú okolo nás. Či už je to čaj, káva, alebo oriešky. Učíme sa vytvoriť vždy niečo navyše pretože vieme, že dodať viac ako je potrebné je našou vizitkou, prejavom záujmu a ľudskosti. Tieto hodnoty máme odžité a odrážajú sa aj v benefitoch, ktoré ponúkame.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Vue.js - pokročilý
Firebase - základy
HTML - expert
CSS - expert

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

O všetkom dôležitom sa porozprávame na pohovore.

Naša práca je pre nás poslaním. Aj vďaka nám je firma nášho klienta najrýchlejšie rastúcim startupom v oblasti Legal Funding na Západnom pobreží. Ak si rád súčasťou niečoho veľkého, si na správnom mieste.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Grownapps
Tajovskeho 2
04001 Kosice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. David Melich
Tel.: +421908373845
E-mail: poslať životopis
ID: 3964262  Dátum zverejnenia: 8.9.2020