Účtovník/čka

IMPOZANT, s.r.o.

Miesto práce
Záborského 2, Martin
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- administratívne práce súvisiace s výkonom práce
- účtovanie bankových výpisov, pokladní, zápočtov
- evidencia, zaradenie, vyradenie a odpisy majetku
- evidencia a účtovanie došlých a odoslaných faktúr
- kontrola formálnej správnosti faktúr – splnené náležitosti v zmysle zákona o účtovníctve, zákona o dani z príjmov a zákona o dani z pridanej hodnoty
- kontrola dokladov k DPH
- spracovanie podkladov pre DPH priznania a iných daň. priznaní a spracovanie uzávierok
- kontrolné činnosti a ostatné práce súvisiace s vykonaním ročnej účtovnej
závierky – kontrola hlavnej knihy, inventarizácie jednotlivých účtov, tvorba opravných položiek k pohľadávkam
- sledovanie pohľadávok, spracovávanie upomienok
- znalosť skladového hospodárstva , odsúhlasovanie skladovej evidencie na účtovníctvo (podvojné účtovníctvo)
- spolupráca s daňovými úradmi,
- spracovanie štatistických výkazov,
- zodpovednosť za správnosť, komplexnosť a včasnosť účtovnej mesačnej a ročnej uzávierky
- priestor pre vlastné nápady a návrhy na zefektívnenie procesov

Ponúkame ubytovanie a rôzne benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Hotel Impozant****
www.impozant.sk
*Hotel sa nachádza vo Valčianskej doline*

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Záborského 2
036 45 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Kubincova, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3357623   Dátum zverejnenia: 10.4.2018