Referent/-ka hospodárskej správy

Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Miesto práce
Nevädzová 5, Bratislava
Termín nástupu
15.07.2022
1 200 EUR/mesiac- od 1200€/mesiac (v závislosti od skúseností a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie a organizovanie výkonu prác spojených s hospodárskou prevádzkou:
- vypracovanie prehľadov súčasného stavu majetku a zásob,
- evidenciu a správu hnuteľného a nehnuteľného majetku organizácie,
- nákup hmotného investičného i neinvestičného majetku a materiálu v súlade so smernicou o postupe pre verejnom obstarávaní,
- koordináciu činnosti v rámci dodávateľsko-odberateľských vzťahov, vrátane upratovacích
služieb,
- overovanie dodržiavania kontroly správnosti účtovných dokladov v rozsahu svojej
pôsobnosti,
- operatívno-technickú evidenciu majetku,
- skladovanie, rozdeľovanie a výdaj materiálu,
- spracovanie podkladov k zúčtovaniu spotreby PHM a jeho koordináciu,
- sledovanie čerpania pohonných hmôt (PHM) podľa vozidiel a ich využiteľnosti, navrhovanie riešení smerujúcich k efektívnemu vynakladaniu nákladov na vozový park organizácie,
- vypočítanie priemernej spotreby PHM a ostatných hmôt a predkladanie vyúčtovania
a dokladov o čerpaní PHM a hmôt,
- údržbu a opravy majetku prostredníctvom tretích osôb,
- styk s poisťovňami (poistné zmluvy, úhrady poistného...), s dodávateľom PHM (prideľovanie tankovacích kariet),
- koordinácia dovozu a odvozu pošty,
- inventúru majetku a zásob v zmysle interných predpisov,
- odovzdávanie a preberanie vozidiel zamestnancom, ktorí sú oprávnení tieto podľa dohôd
užívať,
- odovzdávanie a preberanie mobilných telefónov a IT zariadení zamestnancom, ktorí sú
oprávnení tieto podľa dohôd užívať,
- pripravuje podklady ku škodovej komisii a vyraďovacej komisii.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Verejná správa

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom konaní:
Uchádzači/uchádzačky pošlú do 01.07.2022 v slovenskom jazyku Žiadosť o prijatie do zamestnania (ďalej len „Žiadosť“), ktorej povinnými prílohami sú:

1. Podpísaný profesijný životopis preferovane vo forme Europass v slovenskom jazyku (údaje o priebehu zamestnaní musia byť uvedené vo formáte minimálne od: MM/RRRR do MM/RRRR).

Uvedenú Žiadosť spolu s jej povinnými prílohami pošle e-mailom na adresu: [email protected]

alebo doručí na nasledujúcu korešpondenčnú adresu:

IA MPSVR SR
Nevädzová 5
814 55 Bratislava

s označením „Výberové konanie Referent hospodárskej správy“

Vážime si Vaše vzdelanie a skúsenosti, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov a ďalších podkladov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou zapojenia sa do druhého kola výberu.
V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od termínu uzávierky pracovnej ponuky, dali sme prednosť iným kandidátom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadované vzdelanie a prax:
- stredoškolské s maturitou,
- min. 2 roky praxe v oblasti správy majetku.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- práca v SAP-e – výhodou,
- aktívny vodič,
- znalosti práce s internetom na pokročilej úrovni,
- analytické myslenie,
- dobré organizačné schopnosti,
- komunikatívnosť, asertivita, flexibilita,
- samostatnosť, precíznosť, orientácia na riešenie problémov, aktivita.

Termín nástupu:
- 15.07.2022/dohodou

Implementačná agentúra MPSVR SR sa zameriava na zníženie sociálneho vylúčenia znevýhodnených skupín obyvateľstva prostredníctvom financovania projektov na zvýšenie zamestnanosti a rozvoj lokálnej infraštruktúry v chudobných regiónoch.
V Implementačnej agentúre sme kolektív, kde môžete načerpať energiu a kreativitu od mladých a skúsenosti a nadhľad od starších.
Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS alebo MultiSport karta sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.
Ak Vám v komerčnom sektore chýba „pridaná hodnota“, ktorá robí zo zamestnania poslanie a máte chuť spraviť niečo pre svoju krajinu – u nás to nájdete !
A ak Vám zostane čas a chuť medzi prácou a rodinou, radi Vás „využijeme“ v našom tíme Spoločenskej zodpovednosti.
KZ 2023 https://www.crz.gov.sk/zmluva/7319316/

Aké atraktívne benefity Vám ponúkame?

- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Stravný lístok vo výške 6,80 EUR/odpracovaný deň
- Pružný 7,5 hodinový pracovný čas
- Dovolenka navyše až v rozsahu 5 dní
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie min. 50,- € mesačne
- Finančný príspevok pri narodení dieťaťa, na osobnú regeneráciu, multisport kartu
- Pracovné voľno, nad rámec dovolenky, na činnosti a aktivity spoločenskej zodpovednosti.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4364085  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac