Back office assistant / kereskedelmi munkatárs

IMPC Personnel Hungária Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Magyarország
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
600 000 Ft/hónap

FELADATOK
-A vevők által kért termékek és szolgáltatások időben történő biztosítása
-A vevői megrendelések, fogadása és feldolgozása, vevői kapcsolatok ápolása
-Folyamatos kapcsolat a kereskedelmi menedzserekkel a szállítások ütemezésével kapcsolatban
-Mintázási folyamat koordinálása
-Árak ellenőrzése a számlázási folyamatban
-Vállalatirányítási rendszer (SAP), Excel napi szintű használata, kimutatások készítése
-Szoros együttműködés a társosztályokkal (raktár, pénzügy), partnerekkel

ELVÁRÁSOK
-Felsőfokú végzettség
-Legalább 3 év ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat
-Vevőkkel történő tárgyalásban szerzett gyakorlat
-Folyékony magyar, angol és szlovák vagy cseh nyelvtudás
-Ügyfélközpontú szemlélet
-Határozott, magabiztos fellépés, erős érdekérvényesítő készség
-Kiváló szervező és koordinációs készség
-Proaktív, dinamikus személyiség
-Kiváló kommunikációs készség

Várjuk fényképes önéletrajzát magyar és angol nyelven!

Egyéb béren kívüli juttatások

Bejárási támogatás, Cafetéria, Teljesítmény prémium

Megbízó

Egyéb feldolgozóipar

Multinacionális hátterű élelmiszeripari csomagolóanyagot gyártó B2B cégcsoport

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Angol nyelv - Haladó (C1) és Szlovák nyelv - Haladó (C1) és Cseh nyelv - Haladó (C1)

Az IMPC Kft. munkatársai több, mint másfél évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a személyzeti tanácsadás területén. E jelentős tapasztalat, ügyfélközpontúsággal, alapossággal és a piaci igényekhez igazodó szakosodással kiegészülve az elmúlt években az IMPC dinamikus fejlődését eredményezte.

Tanácsadói tevékenységünk az alábbi területekre irányul:
Vezetők, szakemberek keresése, értékelése, kiválasztása
Vezetők, szakértők közvetítése időleges feladatok ellátására
Vállalati HRM rendszerek kiépítése, továbbfejlesztése
Személyzeti marketing, jövedelem-versenyképességi tanácsadás
ID: 4130712  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 000 Ft/hónap