Farmaceut Lekáreň GARANT Dunajská Streda + Náborový príspevok

IMPAX Trading, spol. s r.o.

Miesto práce
Ulica Jánosa Esterházyho 5, Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náborový príspevok 1500,-EUR
Pracovná doba od pondelka do piatka,
Pracujeme v štandardnom úväzku 8hodín,
Práca je vhodná aj pre ABSOLVENTA,
Náplň práce sa odvíja od pracovného pomeru,
Zabezpečovať bežný chod lekárne a administratívy,
Detaily ponuky na základe telefonického alebo osobného dohovoru.

Možnosť nákupu lekárnických produktov za zvýhodnené ceny,
Úhrada poplatkov do lekárnickej komory,
Možnosť čerpania dovoleniek podľa potreby zamestnanca,
Pracovné oblečenie,
Práca bez víkendov,
Malý, príjemný kolektív v súkromnom zdravotníckom centre.

Informácie o výberovom konaní

Sme súkromná lekáreň, nesieťová, rodinného typu.
Lekáreň sídli v rámci zdravotného strediska v Dunajskej Strede.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, samostatnosť, loajalita voči zamestnávateľovi,flexibilita,komunikatívnosť

Výhradný zástupca firmy Baxter na Slovensku v oblasti poskytovania zdravotníckej starostlivosti. Dovoz prístrojovej techniky a spotrebného materiálu určeného pre dialyzačnú liečbu. Prevádzka neštátnych dialyzačných pracovísk.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3236745  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac