Prijímací technik / Servisný poradca pre značku Škoda/ VW

IMPA Šamorín, s.r.o.

Miesto práce
IMPA Šamorín, Bratislavská, Šamorín
Termín nástupu
neurčito
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 650 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastupovanie firmy v rámci platných predpisov pri reklamačných jednaniach so zákazníkmi
poskytovanie služieb zákazníkom vo všetkých otázkach týkajúcich sa
údržby a opráv vozidiel, vrátane poradenských služieb
vystavovanie a kontrola servisných faktúr - vystavovanie a kontrola pokladničných dokladov

Možný zvoz a odvoz zamestnanca z lokalít Dunajská streda, Galanta, Senec, Bratislava

Informácie o výberovom konaní

Prosím zasielať životopisy a motivačné listy aj s fotkou !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

2

Komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, príjemné vystupovanie, schopnosť plánovania, lojalita voči zamestnávateľovi, chuť pracovať, vzdelávať sa a rozvíjať svoje znalosti.

Spoločnosť sa zaoberá predajom vozidiel značky Škoda a Hyundai, servisom vozidiel Škoda, Hyundai a VW.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1910570  Dátum zverejnenia: 25.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac