Čašník/čašníčka

IMP Trade s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700-900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný čašník v modernej a úspešnej hotelovej reštaurácii, obsluha hostí, podieľanie sa na príprave kongresových podujatí.
Tiež prijmeme Barmana/Barmanku do hotelovej kaviarne.

Veľmi výhodné platové podmienky, ubytovanie, wellness, strava...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Luxusný 4* hotel v Trenčíne zameraný predovšetkým na biznis klientelu ale tiež na hostí hľadajúcich relax a oddych v modernom zariadení len pár minút od centra mesta. Ponúkame vysoký štandard poskytovaných služieb ako ubytovanie, gastronómia, konferencie a wellness.
ID: 2409281  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-900