Senior konštruktér

IMOS-Systemair, a. s.

Miesto práce
Kalinkovo
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 1700 Eur + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh koncepcie a vývoj nových výrobkov v oblasti vzduchotechniky /vetranie a klimatizácia/
- tvorba 3D-modelov výrobkov a ich častí v systéme Pro-Engineer / Creo
- spracovanie výkresovej dokumentácie, kusovníkov a podkladov pre výrobu, kooperácie a kontrolu
- spolupráca s výrobou a ostatnými oddeleniami pri vývoji a montáži funkčných vzorov a prototypov
- spolupráca pri skúškach prototypov vo firemnom laboratóriu
- návrhy na zmeny a zlepšenie technických , technologických a ekonomických parametrov výrobkov
- inovácia výrobkov
- vykonávanie zmenových konaní výkresov

- pružná pracovná doba
- zázemie silnej zahraničnej spoločnosti
- práca s modernými technológiami
- firemné vzdelávanie, školenia, podpora kariérneho rastu
- práca v perspektívnom a dynamickom kolektíve
- zohľadnenie aktívneho prístupu k práci v mzdovom ohodnotení
- 13. plat

Výberové konanie bude prebiehať vo forme osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Odporúčame pripraviť si informácie o výrobkoch, na vývoji ktorých sa uchádzač počas svojej praxe aktívne podieľal. Záujemcovia môžu svoj štruktúrovaný životopis zasielať na e-mailovú adresu: eva.fricova@systemair.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 71 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Pro/ENGINEER - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

prax v strojárskom odbore a v konštruovaní minimálne 3 roky. Práca nie je vhodná pre absolventa
- skúsenosti v oblasti konštruovania strojárskych výrobkov,
- samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, flexibilita, zmysel pre inováciu, kreativita,
- skúsenosti s prácou v tíme,
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni vítaná

Švédska spoločnosť IMOS- Systemair, a. s. je členom Systemair Group, medzinárodnej skupiny firiem, ktorá je jedným z lídrov v oblasti vývoja a výroby vzduchotechnických jednotiek a komponentov, dodávaných do viac ako 50 krajín sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMOS - Systemair, a.s.
Hlavná 371
900 43 Kalinkovo

Kontakt

ID: 3244110   Dátum zverejnenia: 20.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 1700 Eur + mesačné prémie