Pracovník vo výrobe na jednoučelovom stroji

Systemair Production a. s.

Miesto práce
Kalinkovo
Termín nástupu
ihneď
5,1 - 5,8 EUR/hod.K základnej mzde sú pripočítané ďalšie pohyblivé zložky mzdy - osobné hodnotenie, dochádzkový bonus, rôzne príplatky nad rámec zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Práca na signovacom stroji
  • Pílenie hliníkových profilov
  • Dodržiavanie pracovných postupov, prostriedkov a metód.
  • Nastavenie a obsluha pracovného stroja.
  • Ošetrovanie a údržba príslušného vybavenia, strojov a nástrojov

Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke:
Ranná zmena 6,00 - 14,15 hod. Poobedná zmena 14.00 - 22.15 hod.

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku
  • dochádzkový bonus
  • letná odmena na dovolenku
  • vianočné odmeny
  • príspevok na III. dôchodkový pilier DDS
  • príspevky pri životných jubileách
  • príspevky pri pracovných jubileách

V prípade záujmu pošlite k nám svoj životopis, prípadne pre viac informácii volajte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť, zodpovednosť

Systemair je popredný svetový dodávateľ vysokokvalitných produktov a systémov pre vetranie, vykurovanie a chladenie. Už takmer 50 rokov poskytujeme zákazníkom inovatívne, udržateľné a energeticky účinné produkty a HVAC riešenia.

Od nášho prvého vynálezu v malej dielni vo Švédsku až po naše súčasné prevádzky v 52 krajinách, 90 partnerských spoločností a viac ako 6500 zamestnancov. Bez ohľadu na to, ako ďaleko do budúcnosti pokročíme, náš inovatívny duch a základné hodnoty zostávajú rovnaké.

Sme globálna rodina inovátorov a priekopníkov – inžinierov, technikov a profesionálov v oblasti služieb zákazníkom. Všetko s jedným spoločným cieľom: pomôcť každému vychutnať si čerstvý, čistý, regulovaný vzduch pre optimálne vnútorné prostredie a pohodlie, ale nie na úkor životného prostredia.

Výrobný závod Systemair Production a.s., v Kalinkove, vyvíja a vyrába vzduchotechnické výrobky, ktoré sú exportované do viac ako 50 krajín sveta. Okrem vývoja a výroby využíva spoločnosť aj vlastné a ojedinelé vzduchotechnické laboratórium.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3204229  Dátum zverejnenia: 15.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.