Brigádnik - Team Assistant

IMMOFINANZ

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva administratívne práce na recepcii, spracúva, triedi eviduje dokumenty, došlú a odoslanú poštu, ktorú skenuje a archivuje. Eviduje dokumenty v archíve. Administratívne odbremeňuje zamestnancov spoločnosti v prípade neprítomnosti Team Asistentky. Prijíma návštevy, zabezpečuje úpravu rokovacích miestností, občerstvenie pre návštevy a ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného.

Ovocie, nápoje a káva sú zamestnancom k dispozícií
Zázemie v rastúcej medzinárodnej spoločnosti
Teambuildingové akcie
Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ústretovosť a spoľahlivosť
Flexibilita - možnosť pracovať aspoň 3 dni v týždni
Znalosť anglického jazyka podmienkou
Príjemné vystupovanie

IMMOFINANZ je realitná spoločnosť, ktorej aktivity sú zamerané na komerčné a kancelárske segmenty trhu v Európe. Ponúkame vám štruktúru veľkej korporácie a možnosti rozvoja. Zoznámte sa s firmou IMMOFINANZ, čo znamená byť súčasťou medzinárodného, dynamického tímu, ktorý neustále rastie a v ktorom sa budete môcť aj naďalej rozvíjať.

Po úspešnom zriadení značiek STOP SHOP a VIVO! , ako maloobchodných značiek IMMOFINANZ, nasleduje zavedenie značky myhive - medzinárodnej značky pre svoje kancelárske budovy. Názov myhive znamená živú a produktívnu atmosféru. Myhive kancelárie sa vyznačujú dizajnom inšpirovaným v hoteloch, pozorným servisom a všestrannou infraštruktúrou. Tiež sa zameriava na vytvorenie prosperujúcej komunity medzi nájomníkmi prostredníctvom komunikácie, spoločnej infraštruktúry, podujatí a osobných predstavení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IMMOFINANZ
Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava
ID: 3302976   Dátum zverejnenia: 11.4.2018