Office Manager / Team Assistant

CPI Facility Slovakia, a.s.

Miesto práce
myhive Vajnorská, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
dle dohody, idelane ihned
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť IMMOFINANZ hľadá nového člena teamu na pozíciu Office Manager / Team assistant. Office manager / Team assistant je oporou celého teamu. Nedopustí, aby sa minula káva, dohliada na deadliny, vyrieši každý technický zádrhel, administratívy ani Excelu sa nezľakne, a rád(a) sa podujme na organizovanie teambuildingu či vianočného večierku.

Ako prenajímateľ kancelárskych priestorov, ponúkame modernú kanceláriu, príjemné a komfortné pracovné prostredie. Nechýba u nás relax room so stolným futbalom, čerstvé ovocie a pitný režim sú samozrejmosťou. Sídlime takmer na brehu jazera Kuchajda. Suchou nohou prejdeš priamo do nákupného centra VIVO!, v letných mesiacoch možno oceníš blízkosť jazera, kde si radi po práci zájdeme na drink či v rámci teambuildingu zorganizujeme volejbalový turnaj.

Ak si zorganizovaný /á, multitasking je tvojou silnou stránkou , si komunikatívny/a a nerobí ti problém prepnúť zo slovenčiny do angličtiny, daj nám o sebe vedieť.

• Zabezpečenie a kontrola chodu kancelárie, administratívna a organizačná pomoc;
• Zabezpečenie a zodpovednosť za celkovú organizáciu a prevádzku recepcie;
• Komunikácia s internými a externými partnermi spoločnosti, objednávky kancelárskych potrieb a občerstvenia
• Uvedenie návštev do priestorov kancelárie a zabezpečenie požiadaviek návštevy;
• Organizácia, triedenie, distribúcia a archivácia došlej a odoslanej pošty, kuriérov;
• Vedenie, správa pokladne
• Komunikácia s externou správou firemného vozového parku
• Zodpovednosť za tlačiarne, fax, telefóny, mobilné telefóny, IT vybavenie zamestnancov (evidencia), ďalej kuchynských spotrebičov a kancelárskeho materiálu;
• Nezávislé spravovanie a zadávanie objednávok a faktúr do systému, kontrola a evidencia účtovných dokladov
• Správa dokumentov a archivácia
• Usporiadanie stretnutí, koordinácia pracovných ciest a príprava pre vyúčtovanie cestovných príkazov
• Podpora Country Managera a teamu podľa potreby

• Flexibilný pracovný čas
• Zázemie v rastúcej medzinárodnej firme
• Interné školenia a ďalšie možnosti pre rozvoj, podpora pre externé školenia a konferencie
• Účasť na jazykových kurzoch
• Teambuildingy
• Zdarma ovocie a nápoje (cola, minerálna voda, rôzne druhy čaju a kávy)
• Zľavy pre zamestnancov
• Bezplatné parkovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• Pracovná skúsenosť na pozícií Asistent/Asistentka je výhodou
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Výborné zručnosti MS-Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Motivovaný a komunikatívny tímový hráč s organizačným talentom
• Proklientský prístup, proaktivita, precíznosť
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Odolnosť voči stresu

Spoločnosť CPI Property Group patrí medzi významné investičné a realitné spoločnosti v Českej a Slovenskej republike. Spoločnosť je zameraná na správu nehnuteľností, prenájom nehnuteľností a dlhodobé investície v oblasti nehnuteľností ako sú obchodné centrá, retail parky, hotely, kancelárske budovy a pod.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2944135  Dátum zverejnenia: 27.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac