Pokladník / Pokladníčka

IMMOBAU, s.r.o.

Bachledova dolina, Ždiar - Miesto výkonu práce, Prešovský kraj, Kežmarok, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre prevádzku horského strediska v Bachledovej doline hľadáme šikovného zamestnanca do pokladne, ktorého hlavnou náplňou práce bude:
- predaj vstupeniek a skipasov
- poskytovanie informácii zákazníkom
- práca s kasou a finančnou hotovosťou
Zamestnanec má hmotnú zodpovednosť za zverenú finančnú hotovosť.
Má tiež stanovené ciele predaja, ktorých plnenie je pravidelne vyhodnocované.

Práca v príjemnom kolektíve s perspektívou dlhodobého zamestnania v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Akcie pre zamestnancov, školenia, teambuildig.
Možnosť dohody na spoločnej doprave do práce z okolitých miest a obcí.
Možnosť lyžovať v stredisku mimo pracovnej doby pre zamestnancov a členov ich blízkej rodiny zdarma.

Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, no z dôvodu zaneprádznenosti, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadovaný profil.

Miesto výkonu práce je v Bachledovej doline, preto prosíme aby nás kontaktovali len uchádzači, ktorí vedia do práce bezproblémovo dochádzať. Termín nástupu asap.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Hľadáme uchádzača, ktorý vie pracovať samostatne a zodpovedne. Má profesionálne vystupovanie, predajný talent a vie kompetentne regovať na dotazy a sťažnosti zákazníkov. Pracuje rýchlo a systematicky. Vedie konštruktívnu komunikáciu, je nekonfliktný a ochotný pomôcť. Prináša nové nápady na zlepšenie a zefektívnenie procesov.
Má chuť pracovať a hľadá nové výzvy. Nepozná slovo "nedá sa", ba naopak hľadá a navrhuje najlepšie riešenia.

Spoločnosť IMMOBAU je prevádzkovateľom celoročného horského strediska BACHLEDKA Ski & Sun, ktoré patrí medzi najrýchlejšie sa rozvíjajúce strediská na Slovensku. Súčasťou strediska je okrem 20 km zjazdoviek a množstvo adrenalínových i rodinných atrakcií ako aj obchod, požičovňa, 4 gastro zariadenia, penzión a nový Chodník korunami stromov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kuzmányho 12
81106 Bratislava
ID: 2719310   Dátum zverejnenia: 4.10.2017