Vodič VZV - zásobovanie

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
5,9 EUR/hod.+ 150 EUR mesačný variabilný bonus (výška bonusu závisí od dochádzky a kvality práce) + 55 EUR dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bežná kontrola manipulačnej techniky
- pravidelná ručná manipulácia dielcov a bremien do hmotnosti 5kg
- nepravidelná ručná manipulácia dielcov a bremien do hmotnosti 15kg
- riadenie pridelených druhov nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíkov
- triedenie vratných obalov
- udržiavanie poriadku v priestoroch skladu
- používanie RF terminálu: presun materiálu medzi skladmi, v rámci skladu, deklarácia
výroby, inventúra
- zásobovanie liniek a predprípravných pozícií pomocou KANBAN systému
- vykonávanie zmien modelov
- zakladanie nástrojov do lisovacích zariadení
- vyvážanie odpadu z výroby do skladového hospodárstva
- prísun prázdnych paliet pre odpad
- dodržiavanie FIFO systému
- dodržiavanie zásad BOZP
- spolupráca s oddelením výroby, kvality a údržby
- podieľanie sa na zlepšovaní procesov

Ponúkame:
- stravné lístky v hodnote 6,4€
- stravovanie vo firemnej jedálni
- cestovný bonus
- dochádzkový bonus
- firemné podujatia
- vzdelávanie a školiace programy
- III. pilier

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosť práce so skenerom - výhodou
Práca na podobnej pozícií – výhodou
PC znalosti
Vodičské oprávnenie na obsluhu vysokozdvižných vozíkov + prax
Komunikatívnosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Flexibilita
Dôslednosť
Samostatnosť
Ochota pracovať v kolektíve
Logické myslenie

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Predajná prevádzka sa nachádza v Trenčíne. Výrobky spoločnosti IMMERGAS Europe sa charakterizujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou, tak ako aj služby ktoré poskytuje na profesionálnej úrovni pre svojich zákazníkov. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tatiana Lukačovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4826230  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,9 EUR/hod.