Obchodný zástupca pre Nitriansky kraj

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacBonusy podľa výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Každodenný obchodný kontakt a profesionálna komunikácia so zákazníkom v pridelenom regióne
• Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi v regióne, starostlivosť o zákazníkov
• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Prezentácia spoločnosti a jej produktov, spolupráca na marketingových aktivitách spoločnosti
• Príprava podkladov k obchodným prípadom, vytváranie cenových ponúk, komunikácia ohľadom obchodných zmlúv
• Sledovanie, podpora a kontrola plnenia obchodných plánov zákazníkov
• Priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov, kľúčových zákazníkov
• Reportovanie, práca s CRM, aktualizácia databáz, prezentácia výsledkov priamemu nadriadenému
• Obhliadky u zákazníkov a spolupráca pri návrhu riešení v spolupráci technickým oddelením

• Práca v stabilnej spoločnosti v mladom dynamickom tíme
• Služobné auto, laptop, telefón
• Stravné lístky, cestovné náhrady
• Príspevok do III. dôchodkového piliera
• Neustále vzdelávanie a získavanie odborných znalostí aj v oblasti produktov obnoviteľnej energie
• Spoľahlivé profesionálne zázemie, dobré podmienky na prácu
• Možnosť odborného aj profesionálneho rozvoja
• Konkurencieschopné platové podmienky, odmeny v závislosti od výkonu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov.
V prípade, že žiadosť nebude obsahovať vyššie uvedené požadované údaje, nie je možné zaradiť uchádzača do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov

• Minimálne 5 rokov praxe na obchodnej pozícií, predaj technických produktov
• SŠ, VŠ v technickom odbore (TZB, stavebníctvo, strojárstvo)
• Znalosť z odboru vykurovacej techniky je výhodou ale nie podmienkou
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, dôveryhodnosť
• Vysoká miera samostatnosti, orientácia na výsledky, obchodné myslenie
• Schopnosť znášať stres a ochota cestovať v rámci SR
• Práca s PC, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, CRM na pokročilej úrovni
• Aktívny vodič, vodičský preukaz skupiny B

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Predajná prevádzka sa nachádza v Trenčíne. Výrobky spoločnosti IMMERGAS Europe sa charakterizujú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou, tak ako aj služby ktoré poskytuje na profesionálnej úrovni pre svojich zákazníkov. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4557372  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac