Zamestnanec údržby

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
mesačná základná mzda 750 EUR v hrubom + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pod vedením vedúceho údržby bude zamestnanec vykonávať nasledovné činnosti:
- diagnostika a opravy elektrických, hydraulických a pneumatických zariadení
- odstraňovanie závad a nedostatkov na výrobných zariadeniach
- práca s technickou dokumentáciou (výkresy, plány atď.)
- vykonávanie správy budov
- vykonávanie plánovanej údržby podľa stanovených plánov
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti pri riešení problémov

Práca v dvojzmennej prevádzke

Ponúkame:
- stravné lístky
- stravovanie vo firemnej jedálni
- cestovný bonus
- firemné podujatia
- vzdelávacie a školiace programy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidáta, ktorý spĺňa predovšetkým nasledovné predpoklady:
- SŠ/SOU technického zamerania - odbor elektrikár, elektromechanik, mechatronik
- prax s nízkym napätím (servomotory, meniče, senzory a iné)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti §21-elektromechanik podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. - podmienka
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti §22-samostatný elektromechanik podľa vyhlášky č. 508/2009 Z.z. - výhoda
- zváračský kurz
- čítanie elektrotechnických, hydraulických a pneumatických schém
- základná znalosť v oblasti hydrauliky, pneumatiky
- základná znalosť polovodičovej techniky - snímačov
- znalosť riadiacich systémov PLC - výhodou
- schopnosť samostatne analyzovať a riešiť problémy
- zodpovednosť za kvalitu a výsledky práce
- ochota zdokonaľovať svoju zručnosť a učiť sa novým veciam
- flexibilita

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná ul. 4789
05951 Poprad-Matejovce

Kontakt

ID: 3548986   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   mesačná základná mzda 750 EUR v hrubom + variabilná zložka