Vodič vysokozdvižného vozíka

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,15 EUR/hod. v hrubom + 150 EUR v hrubom mesačný variabilný bonus (výška bonusu závisí od dochádzky a kvality práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie výrobnej linky materiálom
- práca v sklade príjmu materiálu a v sklade expedície hotových výrobkov
- distribúcia materiálu na výrobné linky
- nakládka a vykládka tovaru
- manipulácia a uskladňovanie materiálu/výrobkov do regálového systému
- udržiavanie poriadku v skladoch firmy, zozbieranie paliet, krabíc, kovových klietok
- obsluha logistickej manipulačnej techniky (práca s kódovaným materiálom, s terminálom)
- práca podľa pokynov nadriadeného
- práca na zmeny - 3-zmenná prevádzka

Ponúkame:
- motivačné mesačné bonusy
- odmeny za dochádzku
- stravné lístky
- stravovanie vo firemnej jedálni
- cestovný bonus
- firemné podujatia

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

držiteľ platného preukazu na obsluhu VZV, prax na pozícii min. 2 roky

zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, samostatnosť

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Predajná prevádzka sa nachádza v Trenčíne. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

PRIEMYSELNÁ 4789
05951 Poprad

Kontakt

ID: 3255732   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,15 EUR/hod. v hrubom + 150 EUR v hrubom mesačný variabilný bonus (výška bonusu závisí od dochádzky a kvality práce)