Kontrolór kvality

IMMERGAS EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná ulica 4789, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola kvality výroby:
- plánovanie, riadenie a zaznamenávanie činnosti auditu na linke v súlade s internými postupmi
- kontrolovanie, sledovanie a analýza pred-sérií, skúšobných dávok a/alebo vzoriek nulových výrobkov
- sledovanie opatrení na zlepšovanie dohodnuté s dodávateľmi za účelom preverenia nezhodností vyskytujúcich sa vo výrobe a/alebo pri prevádzke výrobku

Kontrola kvality hotového výrobku:
- plánovanie, realizácia a činnosti auditu hotového výrobku na základe výrobného programu v súlade s cieľmi vyžadovanými vedením
- plánovanie, vypracovávanie a zaradzovanie cyklov výstupnej a medzioperačnej kontroly nových výrobkov na linke
- školenie personálu určeného pre vykonávanie funkčných testov hotových výrobkov

Správa prístrojového vybavenia kontroly a prebierok:
- neustále kontrolovanie ciachovania a kalibrácie prístrojov, nástrojov a náradia
- organizácia kalibrácie meracích prístrojov
- riadenie tlače kalibračných štítkov

stravné lístky, cestovný bonus, pravidelné školenia a vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou. Pokiaľ žiadosť nebude obsahovať požadované údaje - životopis a fotografiu, uchádzač nebude zaradený do výberového konania. Zároveň prosíme o uvedenie súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov.

V prípade veľkého počtu zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

predošlá prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
pokročilá znalosť anglického jazyka
znalosť postupov riadenia kvality
čítanie technických výkresov
zodpovednosť
samostatnosť
komunikačné zručnosti

IMMERGAS Europe je strojárska spoločnosť na výrobu plynových kotlov. Výroba bola úspešne spustená v roku 2008. Sídlo fabriky je umiestnené Poprade v priemyselnom parku Matejovce. Produkcia závodu je určená okrem slovenského trhu na export do ostatných krajín sveta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Priemyselná ul. 4789
05951 Poprad-Matejovce

Kontakt

ID: 3200881   Dátum zverejnenia: 28.9.2017