Koordinátor výrobného procesu v AKE Skalica

IMET, a.s.

Miesto práce
Skalica
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od skúseností uchádzača. Po skúšobnej dobe kvartálne prémie, ročné odmeny a iné benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prognózovať, plánovať, vytvárať a operatívne modifikovať plány výroby,

- plánovanie, riadenie a organizovanie výrobných činností vo výrobe,

- komunikácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami,

- modelovanie a skúsenosti s konštrukciou v systéme CAD výhodou,

-odstraňovanie disproporcií vo výrobe.

-pracovné miesto v stabilnej výrobnej spoločnosti AKE Skalica,
​-stravovanie v objekte firmy,
​-príspevok na 3. dôchodkový pilier,
​-príspevok na kultúrne, športové a relaxačné podujatia,
​-spoločné eventy,
​-pravidelné navyšovanie základnej mzdy o vernostný príplatok,
​-mimoriadne odmeny za nadštandardné pracovné výkony.​

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.6.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

AKE Skalica, s. r. o. je osvedčený výrobca ložísk strednej a vyššej triedy, ktorý v súlade s normou ISO vyrába štandardný sortiment valivých ložísk, ako aj vysoko-presné a veľko-rozmerové ložiská do náročných uložení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Ostatné znalosti

SolidWorks - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

​​- znalosť a čítanie výkresovej dokumentácie výhodou,

- zodpovedný prístup k práci,
- dôslednosť a samostatnosť,
- pracovitosť,
- zodpovednosť,
- spoľahlivosť a flexibilita,
- manuálna zručnosť.​

Spoločnosť IMET, a. s., sa už 30 rokov úspešne zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti valivých ložísk a náhradných dielov pre metalurgický priemysel a ťažké strojárenstvo.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Sabína Raffasederová
Tel.: +421907677948
E-mail: poslať životopis
ID: 4840032  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac